Werfleider

Desmet-Elektro is toonaangevend partner voor verlichting, bewaking en bekabeling in de retail. Om ons snelgroeiend bedrijf te ondersteunen, hebben we nood aan extra werkkrachten. Daarom zoeken we een werfleider die zorgt voor vlekkeloze en geoliede werken op de werven.

Waar maak jij het verschil?

Als werfleider bij Desmet-Elektro ben je verantwoordelijk voor het plannen en organiseren van de werken en je zorgt ervoor dat deze zonder spanning uitgevoerd worden. Je behoudt het overzicht over verschillende projecten op diverse locaties en speelt een cruciale rol in het waarborgen van de kwaliteit die we leveren. Je werkt nauw samen met onze klanten om zo ons team van elektriciens en service techniekers aan te sturen. Bij dit alles houd je het vooraf opgemaakte bestek in het achterhoofd en bewaak je de financiële middelen.

Dit wil je waarschijnlijk ook weten:

  • Je komt terecht in familiale omgeving waar alle neuzen in dezelfde richting staan.
  • Een diploma is mooi, maar geen vereiste wanneer dat gecompenseerd wordt door ervaring.
  • Het is een pluspunt wanneer je in bezit bent van een rijbewijs B of BE.
  • Het loon wordt volledig berekend op jouw weten en kunnen.
  • We geven je altijd de kans om bij te scholen op bepaalde vakgebieden.
  • Je drukt je perfect uit in het Nederlands.

Ben jij onze missende schakel? 

Grijp je kans en vervoeg ons team van professionals. We kunnen alvast niet wachten om jou uit te nodigen en te kijken hoe je een aanvulling kan vormen voor ons team.

VACATURE PAGINA